תוצאות חיפוש

תנופה בקהילה (ע"ר)

  • כתובת:
  • רשב"א 15, ירושלים
  • 02-6793491 052-4295378
  • www.tenufa.org
  • דרוג שקיפות
    (92%)
    תחומי פעילות

תנופה בקהילה היא הארגון היחידי בישראל שמשפץ בתים של מעוטי יכולת בישראל ובו זמנית מספק שירותי תמיכה של עובדים סוציאליים כדי לסייע למשפחות נזקקות להתמודד עם אתגרי החיים.
אנו עובדים ב-14 ערים ברחבי הארץ

צוותים של תנופה בקהילה פועלים לסייע ל-450-500 משפחות בשנה, יותר מבית בכל יומיים. ב-25 השנים האחרונות, שיפצנו מעל 5000 בתים.

אנו משרתים מגוון אנשים במצוקה - אימהות חד-הוריות, ניצולי שואה וקשישים, נפגעי טרור, חיילים בודדים, עולים חדשים ומשפחות במצוקה, ב-14 ערים ברחבי הארץ.
המשפחות להן אנו מסייעים, גרות בבתים עם מערכות ביוב שבורות ובלתי סניטריות, גגות דולפים, ללא מים חמים, קירות טחובים, חלונות שבורים, חדירת רוח פרצים ללא בידוד, ומערכות חשמל מסוכנות. השיפוצים לא רק משקמים את המציאות הפיזית של המשפחה, אלא מהווים אמצעי להתחדשות התקווה והרצון ליצור שינוי במצבם הכללי.
צוות העובדים הסוציאליים שלנו מלווה ותומך במשפחות בנושאים כגון: אבטלה של הורים, אלימות במשפחה, תכנון כלכלי, טיפול בהתמכרויות, ולמעשה הטיפול מסייע לצאת לדרך חדשה.
הודות לסיוע הנדיב של תורמים וקרנות ברחבי העולם, אנו ממשיכים לצמוח ולספק את השירותים הכל-כך נצרכים לאנשים נזקקים ברחבי הארץ. בכל שנה, אנו שואפים להתרחב לערים חדשות. החלום שלנו הוא להגיע לכל עיר בארץ ולכל משפחה שזקוקה לנו.

אישור ניהול תקין   
דוח כספי רשמי   
אישור ניהול פנקסי חשבונות   
סיכום שנתי שנת המס האחרונה - בעברית   
אישור ניכוי מס במקור   
תקציב שנתי שנת המס האחרונה - באנגלית   
סיווג מלכ\"ר   
תקציב שנתי לשנה הזאת - בעברית   
תקנון מיוחד (אם קיים)   
סיכום שנתי לשנה הזאת - באנגלית